alessandra

Alessandra zhvesh Cristiano Ronaldon

Që të dy mund të konsiderohen si ikona të sensualiteti dhe fomave të përkryera fizike. Ajo një ndër modelet më të njohura në botë, është një nga ëngjëjt e “Victoria’s Secret” Alessandra Ambrosio, ndërkohë që ai është idhulli i futbollit për shumë gjenerata, ylli i Real Madrit, Cristian Ronaldo.

ronaldo
Së bashku, dyshja seksi kanë realizuar një kopertinë bombastike duke pozuar të zhveshur për numrin e ardhshëm të revistës “GQ”, në një numër special të dedikuar formave fizike.
Në një nga foto e setit bukuroshja braziliane zhvesh në një mënyrë shumë seksi, futbollistin e Real Madridit. Ndërsa në pozë që është vendour për kopertinë, është sportisti potugez, i cili shpalos fizikun e tij të palestruar, ndërkohë që në krah ka një ndër femrat më të bukura në botë.

alessandra
Seancave e fotove është realizuar në tetor të vitit 2015, kohë kur kapiteni i kombëtares portugeze, ka postuar një video në rrjetet sociale ku tregonte dyshen në backstage, duke shkruajtur se po bëhej gati një projekt “top secret”
Dyshja është argëtuar shumë gjatë punës dhe në rrjetet sociale kanë folur me superlativa për njëri-tjertin. Ndërkohë që modelja Ambrosio dihet që është dhe një mikeshë shumë e afërt e Irina Shayk, ish-e dashura e portugezit.

Nga Aida Budo