“Back It Up”, J.Lo sjell këngën e re

“Back It Up” mban emrin kënga e sapo publikuar e Prince Royce në bashkëpunim me këngëtaren Jennifer Lopez dhe reperin Pitbull.

Në klip shfaqet një J.Lo tepër seksi dhe ashtu si nuk e kemi parë kurrë më parë, ndërsa kënga plot ritëm, premton një hit veror.

J.Lo

“Back It Up” është singëlli i dytë i albumit të ardhshëm të këngëtarit Prince Royce.

Sa i përket artistes 45 – vjeçare Lopez, ajo shfaqet në formë perfekte duke nxjerr në pah linjat e saj trupore të cilat kanë mahnitur gjithmonë fansat e saj dhe e kanë cilësuar atë si femra më sexy në planet.

Nga Aida Hasanbelliu