Besa: Ti je festa ime

Besa Kokëdhima i dashuron shumë festat e fundvitit. Vitin e shkuar më 24 Dhjetor, pikërisht në prag të festave këngëtarja prezantoi këngën e saj të titulluar “Natë e shenjtë, natë e qetë”.

Videoja e realizuar prej saj solli një atmosferë të ngrohtë festive, pasi u realizua në qendër të kryeqytetit i cili ndriçohej nga zbukurimet e tij.
Këtë vit Besa sërish ka sjell një super këngë, të titulluar “Ti je festa ime”, e cila ka vetëm pak orë që është publikuar dhe ka marrë pëlqim të menjëhershëm nga fansat e saj besnik.

Nga Emilda Mushketa