bleona qerreti

Bleona dhe Paris Hilton

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, nëse nuk po arrin të bëhet e famshme në tregun amerikan me këngët e saj, të paktën po bëhet e famshme duke pozuar krah yjeve të showbizzit botëror në festa e tapete të kuq ku ajo mer pjesë. Bleona Qereti përditë poston në rrjetet sociale të saj foto teksa argëtohet në Ibiza dhe duke bërë nga një “selfie” me të gjithë VIP-at që takon.

bleona qerreti

Së fundmi, Bleona ka postuar në rrjetin social “facebook” dhe “instagram” një foto teksa pozonte me trashëgimtaren e hoteleve, Paris Hilton. Nuk dihet se nëse dy bukuroshet njiheshin më parë, apo i ka takuar rastësia, por nga mënyra se si shtrëngonte Bleona lexohej qartë se ishin tepër të kënaqura për këtë takim. Nëse nuk po bëhet e famshme në Amerikë, të paktën po bën atje miq pa limit, këtë mund ta themi me plot gojën.alt 127 ë…