Cristiano Ronaldo kapet mat me të dashurën e re, shkëmbejnë puthje në publik

Ylli i Real Madrid duket se është në një lidhje të re e cila sapo ka nisur. Që pas ndarjes nga modelja Irina Shayk, Cristiano Ronaldo është treguar i kujdesshëm dhe nuk ka bërë publike asnjë prej lidhjeve të tij, megjithëse të shkurtra.

cristiano-ronaldo-kapet-mat-me-te-dashuren-e-re-shkembejne-puthje-ne-publik3

Ndërsa tani duket se brunja Georgina Rodriguez i ka rrëmbyer zemrën futbollistit të njohur. 31 vjeçari ka festuar në Disneyland në Paris, paraqitjet e mira që ka bërë në dy ndeshjet e fundit me ekipin spanjoll.

cristiano-ronaldo-kapet-mat-me-te-dashuren-e-re-shkembejne-puthje-ne-publik

Megjithëse futbollisti ishte munduar të ndryshonte pamje për të mos e kapur fotografët, nuk ja ka dal me sukses pasi ka qenë në qëndër të vëmëndjes. Të qeshurën e tij karakteristike nuk kanë mundur të fshehin as paruket e vëna.

cristiano-ronaldo-kapet-mat-me-te-dashuren-e-re-shkembejne-puthje-ne-publik2

Ronaldo me të dashurën e tij të re, kanë kaluar disa orë bashkë në parkun e lojërave, madje kanë provuar edhe disa prej tyre, si treni i lëvizshëm. Me momentin kur ai ka qenë në lartësi, për pak sa nuk i ka rënë parukja.

Këto janë të këqiat e famës…