christiano ronaldo

Cristiano Ronaldo prezanton linjën e dytë

Cristiano Ronaldo ka goditur sërish me setin e ri gjysëm i zhveshur. Kampioni portugez i Real Madridit ka prezantuar linjën e dytë të të brendshmeve që mban emrin e tij dhe që ka një stil të veçantë.

Imazhet ku Ronaldo shfaqet me të brendshme janë vendosur në billboard-et e 7 qyteteve të botës (Londër, New York, Lisbonë, Berlin, Paris, Milano dhe në Madrid).

Ronaldo është i njohur për talentin e tij si futbollist, por gjithashtu ai është shumë i pëlqyer edhe si imazh i botës së modës ku nuk është hera e parë që e shohim të përfshirë në fushata të suksesshme dhe në foto joshëse për publikun femëror.

Përveç të ardhura marramendëse që merr nga Real Madrid ai është shumë i kërkuar edhe për spote publicitare të markave më të njohura.

Nga Erti Rikani