beckam

David Beckham joshës në reklamën e parfumit të tij

David Beckham, i cilësuar si një nga meshkujt më joshës ka pozuar pa bluzë në reklamën e parfumit të tij të ri për meshkuj.

beckam

40 – vjeçari ka treguar se vazhdon të jetë një prej meshkujve më të bukur pavarësisht viteve që kalojnë, ndërsa shfaqej në formë dhe i tonifikuar.
Ish – kapiteni i Anglisë u shpreh i kënaqur për parfumin që kanë realizuar bashkë më mikun e tij Coty, parfum për të cilin ka punuar 10 vitet e fundit. Parfumi personifikon qëndrimin dhe besimin e Beckham.
Babai i katër fëmijëve, Beckham e cilësoi familjen e tij si arritjen më të madhe dhe deklaroi për “People Magazine” se gjërat në jetë i ka arritur me pasion dhe shumë punë.

Nga Aida Budo