elvana dhe flori

Elvana nuk është ndarë nga Flori

Pas spekullimeve në media se Elvana Gjata dhe kantautori Flori Mumajesi janë ndarë dhe nuk do të kenë më bashkëpunime, burime pranë tyre i kanë hedhur poshtë këto aludime.

Njerëz pranë dy artistëve thanë për tvklan.al se nuk është aspak e vërtetë se Elvana Gjata dhe Flori do të ndajnë rrugët e tyre përsa i përket sferës muzikore dhe kanë theksuar se, gjithçka është pasqyruar në media kohët e fundit, janë vetëm thashetheme.

elvana dhe flori

Këngëtarja dhe “Three Dots” vijojnë të jenë në punë e sipër për realizimin e projekteve të reja.

Madje, në llogarinë e saj në Facebook, Elvana ka lajmëruar edhe koncertin e radhës sëbashku me Florin, Klajdi Harunin dhe Brunon, në Malmo.

Nga Aida Budo