Flaka Krelani sexy në plazh

Këngëtarja e njohur kosovare, Flaka Krelani që njihet për zërin potent por që u bë shumë e dashur për publikun shqipëtar edhe falë eksperiencës që pati në Dancing with the stars Albania, ka edhe “assete” të tjera përveçse zërit dhe kërcimit.

flaka krelani

Flaka po qëndron këto kohë afër fansave të saj jo me ndonjë këngë të re, por me fotot e pushimeve që publikon nëpër rrjetet sociale si instagram apo facebook, duke na zbuluar edhe një tjetër anë të saj, atë të sensualitetit. Flaka Krelani nuk hyn në grupin e këngëtarëve që “zhveshjen” e kanë stil për të pushtuar skenat, prandaj të gjithë fansat duhet të presin sezonin e verës që të shohin pak më shumë sensualitet nga këngëtarja. Duke parë foton e saj në plazh mund të themi me plot gojën që Flaka është një këngëtare shumë sensuale.