I dashuri miliarder i Paris Hilton

Paraja shkon tek paraja – thotë një shprehje e vjetër. Kështu ndodh edhe me Paris Hilton. Thomas Grosh është dashuria e re e trashëgimtares Hilton.
Biznesmeni zvicerian thuhet se ka një pasuri prej 200 milionë dollarësh në bankë. Ata u fotografuan sëbashku në Jahtin privat të 39 – vjeçarit në Francë.

Paris Hilton

Hilton aktualisht është 34 – vjeçe dhe me miliarderin Grosh është njohur në festivalin e filmit në Canne vetëm para pak kohësh.
Më parë ajo ka qënë e lidhur me Tim Voegele, ish i dashuri i Angela Martinin edhe ai një supermiliarder nga zvicera.

Nga Eriola Prifti